יום גיבוש במרכז עם הסדנאות הכי מגבשות

אופי אחר שאנו יוצקים לתוכן של ימי הגיבוש במרכז הארץ, הוא אחד כזה שמעניק ארגז כלים של שיתופי פעולה בין עובדי החברה באמצעות סדנאות מגבשות ומגוונות. במקום עוד יום גיבוש מפנק במרכז שבו הריגוש והסיפוק הם יהיו לכמה ימים, בסדנאות מגבשות יש ערך מוסף גדול של הענקת כלים לשיתופי פעולה שנשארים עם עובדי החברה שלכם שנים רבות אחרי שיום הגיבוש ייגמר.

אם אתם לא מוכנים לוותר על הפן הקולינרי, יש לנו הצעה נהדרת שמשלבת בין שני הדברים יחד, וכולל סדנאות מגבשות ומגניבות בתל אביב.

סדנאות בישול הן לא סתם ביקור במסעדה וטעימה של מאכלים אלא הן כוללות הבנה מעמיקה של שלבי ההכנה של האוכל וכמובן התנסות במעשית במטבח, דאגנו למצוא עבורכם את הסדנאות והחוויות שאנחנו בטוחים שלא חוויתם לפני. במהלך סדנאות הבישול עובדי החברה יכירו חומרי גלם חדשים, שיטות עבודה וטכניקות, אנחנו בטוחים ויודעים שעובדי החברה ימשיכו להשתמש בכל הידע והכלים שלמדו בהמשך הדרך, גם בבתים שלהם הרבה אחרי שיום הגיבוש ייגמר.

 

עוד סדנא מגבשת ומומלצת שיצקנו לתוך אחד מימי הגיבוש שבאתר, היא סדנת צילום בסמארטפון שהפכה ללהיט ושם דבר אצל חובבי האינסטגרם (ובכלל) היא הולכת ותופסת יותר ויותר מקום, ויש לזה סיבות טובות. כולנו כבר מזמן הפכנו את הסמארטפון להיות המצלמה שלנו, ואין שום סיבה שלא תעשו את זה כמה שיותר טוב. סדנת צילום בסמארטפון מעניקה לכם כלים וידע מעשי ושימושי במיוחד ובנוסף תיקח אתכם למקומות שונים ונסתרים באזור המרכז שאנחנו בטוחים שלא הכרתם.

יום גיבוש נוסף במרכז שיצקנו לתוכו תוכן מגבש ומעצים במרכז נא לגעת. במרכז עובדי החברה יפגשו עם אנשים בעלי מוגבלויות ויקבלו השראה מהיכולות הייחודיות שיש להם ומסיפורי חיים מעוררי השראה. עובדי החברה יזכו להבין קצת את העולם העשיר והמרתק של האנשים במרכז שיעבירו להם סדנא ייחודית ומעצימה. אז אם אתם רוצים עבור העובדים שלכם יום גיבוש מרתק מלא בערך מוסף זה היום עבורכם. בבחירת יום גיבוש זה תוציאו את עובדי החברה מאזור הנוחות ותעניק להם את הזכות להכיר ולהבין

את החיים לצד מוגבלות.

 

בכל אופציה שתבחרו אנחנו בטוחים שעובדי החברה ייהנו ואתם תקצרו תשבחות רבות. נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם ואתם מוזמנים לשלוח לנו וואטסאפ או הודעת דוא״ל דרך האתר.

  • פייסבוק אגדת עין כרם ימי גיבוש
  • ביקורות ימי גיבוש של אגדת עין כרם
  • YouTube
  • אינסטגרם ימי גיבוש של אגדת עין כרם