ימי גיבוש קולינריים במרכז הארץ חוויה שאין כמותה לעובדים

בתחום הקולינריה, קצת קשה להתחרות בעושר הגדול שניתן למצוא באזור מרכז הארץ. לא משנה לאן תפנו, הקולינריה במרכז נמצאת בפריחה, ואנחנו באגדת עין כרם דואגים להיות בחיפוש מתמיד למצוא את הבשורה הקולינרית הבאה עוד הרבה לפני שאחרים עוד שמעו עליה.

כל חוויה קולינרית חדשה שאנו מוצאים אותה כאחת שבאמת מחדשת מרעננת ומעצימה, אנו ישר יוצקים אותה לתוך המסגרת המתאימה ביום הגיבוש במרכז שתואם לה. בדרך הזו אנחנו יודעים שליום גיבוש במרכז יאפשר לכם ליהנות מכל הטוב שיש באטרקציה קולינרית שעדיין לא הכרתם או שמעתם עליה. את חלק מימי הגיבוש ניתן לפתוח בשווקים השונים שפזורים מאזור המרכז, וליהנות מחוויה שגם אם חשבתם שאתם כבר מכירים אנחנו נדאג להפגיש ולהראות לכם דברים חדשים.

יצרנו עבורכם סיור קולינרי מיוחד בשוק של רמלה שם עובדי החברה שלכם יפגשו דמויות מיוחדות שהפכו להיות חלק מההיסטוריה של העיר וכמובן עם עולם קולינרי ייחודי שלא קיים בהרבה מקומות אחרים. השוק ברמלה הוא מקום מפגש של תרבויות ועדות שונות, ועבור סיור קולינרי יש מחדש ומרענן את החוויה שאולי הכרתם בשווקים בערים אחרות, זה בדיוק מה שאתם צריכים. כמובן שהשוק ברמלה הוא לא השוק היחיד, ישנם עוד הרבה מאוד שווקים שחקרנו ובדקנו בערים נוספות במרכז הארץ, ומתוכם ליקטנו את המקומות והחוויות הכי ייחודיות ומעצימות שמהם עובדי החברה שלכם ייהנו מחוויה קולינרית מיוחדת ומגבשת.

אופציה נהדרת נוספת היא יום גיבוש עם סיור קולינרי בתל אביב שמתחיל בשוק הכרמל, ויסתיים בארוחה באחת ממסעדות האיכותיות ביותר שיש בעיר. כמובן שבדקנו וראינו שהמסעדות מותאמות לאירוח של קבוצות גדולות שנמצאות במהלך יום גיבוש. עולם המסעדנות בתל אביב נמצא בפריחה, ועם סיום תקופת הקורונה שעברה עלינו, אחת הדרכים היותר מתאימות לחגיגה שמגבשת את העובדים היא ארוחה במסעדה איכותית ויוקרתית בה כל עובדי החברה יסובו מסביב לשולחנות ערוכים עם שלל אלכוהול ומטעמים ויוכלו לדבר ולהכיר אחד את השני בצורה יותר מעמיקה. שווקים נוספים שבהם יצרנו עבורכם ימי גיבוש עם סיור קולינרי מרתק הם בשוק של נתניה או בשוק לוינסקי בתל אביב.

אם אתם הולכים על יום גיבוש קולינרי, אנחנו דאגנו ליצור תוכן מיוחד עם ערך מוסף שיעניק לעובדים שלכם חוויה שלבד יהיה להם קשה להשיג. כל יום גיבוש קולינרי שתבחרו פה באתר יפגיש אותם עם מקומות שנדירים האנשים שמכירים אותם, פינות נסתרות שעדיין לא התגלו או הוכתרו כאחת מהאופציות הפופולריות והמוכרות. הרצון שלנו הוא לקחת אתכם יחד עם עובדי החברה שלכם לחוויה קולינרית כזו שאנחנו יודעים ובטוחים שעדיין לא חוויתם, וספק אם תוכלו לחוות אותה לבד עוד שנים רבות עד שהיא תהפוך לאינסטגרמית ואז כבר יגלו אותה כולם.

  • פייסבוק אגדת עין כרם ימי גיבוש
  • ביקורות ימי גיבוש של אגדת עין כרם
  • YouTube
  • אינסטגרם ימי גיבוש של אגדת עין כרם