יום גיבוש אתגרי במרכז הארץ לחובבי האקסטרים

יכול להיות שקולינריה היא פחות האהבה של עובדי החברה שלכם, אז אתם יכולים להיות רגועים. דאגנו למצוא תוכן ייחודי וליצור ימי גיבוש אתגריים לאלו שאוהבים אך האקסטרים, גם בתחום האתגרי יש לנו הרבה מאוד מה להציע לכם באזור המרכז, הקלנו עבורכם את מלאכת המחשבה ואתם פשוט צריכים לבחור יום גיבוש אתגרי מבין כל האפשרויות מצוינות שיש באתר. חדרי בריחה כבר מזמן הפכו להיות הבילוי המועדף על הישראלים, וחדר בריחה איכותי מאפשר לכם גם להוציא מאזור הנוחות עובדי החברה שלכם ולהציג צדדים אחרים באישיות שלהם וכמו כן לחזק את שיתוף הפעולה ביניהם ודרך זה לגבש אותם יותר.

מצאנו ובדקנו עבורכם חדרי בריחה מאתגרים ומגבשים ביותר למרגלות הכרמל בחיפה, או אם תרצו יש אופציה נפלאה בה עובדי החברה יוכלו ליהנות ממשחק משימות בטבע באזור קיסריה או בזיכרון יעקב. בחרנו עבורכם את חדרי ומשחקי הבריחה הטובים והמגבשים ביותר, אתם רק צריכים לשים את האצבע ולהקיש על כפתור ההזמנה שנמצא בפירוט יום הגיבוש האתגרי עם חדר או משחק הבריחה שאתם חושבים שיתאים לעובדי החברה שלכם.

 

רוצים יום גיבוש אתגרי במיוחד שיגרום לכם להזיע באמת?

בחרו לעובדי החברה שלכם את אחת האופציות באתר שמשלבת את ההנאה מרכיבה על אופני שטח בשילוב משימות מגבשות. לא משנה איפה אתם נמצאים, עולם רכיבת האופניים קיבל דחיפה משמעותית, ובמרכז הארץ הדחיפה הזו באה לידי ביטוי בעוצמה רבה. בכל מקום במרכז יש מגוון רחב של שבילים שמתאימים לכל רמה, אך חיפשנו בדקנו ומצאנו עבור עובדי החברה שלכם את המסלולים הכי ייחודים ושילבנו עם הרכיבה משחק משימות מגבש שמעניק עוצמה של שיתוף פעולה, בדרך הזו עובדי החברה ייהנו מיום גיבוש מרתק וספורטיבי במיוחד.

אם כבר מדברים על פעילות מרתקת, אתם יכולים לבחור אחת ממגוון של ימי הגיבוש שבאתר שמשלב גם פעילויות האתגרית עם משחקי אסטרטגיה ותכנון שכדי לנצח בו נדרש שיתוף פעולה בין כל עובדי החברה. אופציה נוספת מאתגרת ונפלאה היא יום גיבוש באזור נווה צדק, שם עובדי החברה יצאו למשימה חשאית ומרתקת בכל קנה מידה. בעזרת כלים טכנולוגים חדישים ואפליקציה ייעודית הם יצטרכו לפצח את חידה. נגלה לכם כבר מעכשיו, זו לא משימה קלה ועובדי החברה ידרשו לשתף פעולה אחד עם השני ולהיות בהקשבה מלאה לחבריהם על מנת להגיע לפתרון החידה.

 

יש כאלו שמוצאים את עצמם מרותקים אתגר בפיקנטריה (טובה אך ורק טובה) ובסיפורים על אהבות אסורות ומזימות. כמובן שהתכנים נוצרו בטוב טעם מרתק מצחיק ומגבש. אם עובדי החברה שלכם אוהבים ריגושים אז בחרו עבורם את יום הגיבוש בזיכרון יעקב שמשלב את כל הדברים האלו ועוד עם סיור בסמטאות שאליהן רוב האנשים לא מגיעים. אז כל מה שנותר לכם הוא לבחור את יום הגיבוש באתר שקורץ לכם, להיכנס לפירוט שלו ולראות האם הוא תואם לאופי של עובדי החברה שלכם ואז בלחיצה קלילה על כפתור ההזמנה ומילוי הטופס אתם תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהולכת להיות חוויה מגבשת ומעצימה.

 

לסיכום 

בכל מקרה, אנחנו באגדת עין כרם פה עבורכם לכל שאלה ואתם מוזמנים לשלוח דוא״ל או הודעת וואטסאפ ונענה לכם במהרה. כל ימי הגיבוש שיצרנו עבורכם פה באתר מומלצים וכך יש שאפשרותכם לבחור את הבחירה הכי נכונה. אנו נדאג להפגיש את עובדי החברה שלכם עם המקומות שפחות מוכרים להם אפילו אם הם מכירים את כל אזור המרכז. בואו ותהיו מופתעים ממקומות שיכול להיות שהם קרובים לבית ולמקום העבודה שלכם, אך עדיין לא הכרתם וחוויתם אותם כמו שתחוו באחד מימי הגיבוש האתגרים שיצרנו עבורכם.

Quad Biking
  • פייסבוק אגדת עין כרם ימי גיבוש
  • ביקורות ימי גיבוש של אגדת עין כרם
  • YouTube
  • אינסטגרם ימי גיבוש של אגדת עין כרם