פלאפל בכל מקום

פריסה של ארוחת צהרים קלה בשטח

עמדת פלאפל בכל מקום שרק תרצו, עשייה פרונטלית ע"י צוות מקצועי ומיומן של כדורי פלאפל פריכים וחמים המעניקים חוויה קולינארית מסוג אחר ההופכים כל יום כיף לססגוני וצעיר ומשאיר טעם של עוד..

ארוחות בפריסה בשטח לעובדים

ארוחות בפריסה בשטח מהווה לעובדים הפתעה ומשדרגת כל יום כיף מגבש והופכת אותו מיום כיף רגיל ליום כיף מיוחד מאוד. פריסת בוקר בחיק הטבע הינה קבלת פנים מעוררת בהחלט, ניתן למצוא בתפריט שלנו מיצים טבעיים, מגוון כריכים במילויים שונים חלבי או בשרי, עמדות טאבון או בופה , באמצע היער או בהפסקה בטיול הגיפים, בכניסה למוזיאון המרציפן או בקצה המצוק במושב שרונה, אנו עושים הכול על מנת שהעובדים יופתעו ויעריכו את העובדה שאכן ההנהלה משקיעה בהם. הרי זאת אחת המטרות של היום כיף המגבש לעובדים.

אין כמו להתחיל יום כיף לעובדים בארוחת בוקר כפרית צבעונית בריאה ומרעננת בחיק הטבע,מזנון בופה עשיר עם מבחר גבינות קשות ורכות, פוקצות ומטבלים, מוזלי ויוגורט צונן עם חתיכות תפוח עץ ונגיעות של דבש או סילאן, אנו יודעים להיערך בהתאם עם מפות משובצות כחול ולבן או אדום ולבן, כלים רב פעמי או חד פעמי בהתאם לדרישה ולתקציב, באמצע היער עם ריח האורנים והשקט הפסטוראלי בהחלט רמה גבוהה של פריסה ארוחת בוקר והפתעה לעובדים, ככה מתחילים יום כיף לעובדים מחוץ למשרד , עם טעם של הפתעה וחוויה מרעננת.

מבצע למזמינים לקבוצות מעל 100 איש, שאלו אותנו

מוזמנים להתקשר על כל שאלה

050-8815115 סוזן בר