דגניה
דגניה
דגניה
תיירות כפרית

יום כיף לעובדים כולל לינה

יום כיף מגבש לעובדים הכולל לינה משתלב עם התיירות הכפרית שלנו המציעה חופשה שהיא קודם כל חגיגת טבע אמיתיית, הצמחייה הירוקה והעשירה, מדשאות הירק והשטחים הפתוחים ורחבי ידיים, יגרמו לצוות העובדים שלכם מהר מאוד להתמסר למקום ולהתכוונן למצב נפשי רגוע, כיאה לחופשה אמיתיית.

תיירות כפרית ולינה בקיבוצים הפכה להיות חלופה מצוינת לרוצים לשלב יום כיף לעובדים הכולל לינה וגם להתחבר לטבע, תיירות כפרית ולינה בקיבוצים משלבת נוחות ורוגע , מורשת וסיפורי גבורה. ניתן לשלב פעילויות תרבות, פעילות גסטרונומית ואפילו טורניר ספורט והכול במרחק נסיעה קצר מהאטרקציות המפתות ביותר שיש לאזור הצפון להציע.  כל אלו מאפשרים לכם לתת לעובדים יום שהוא קצת אחר, באווירה כפרית רגועה עם חיבור טבעי לטבע .

יום כיף לעובדים הכולל לינה בשילוב התיירות הכפרית יוצר נוסחת קסם למי שרוצה ליהנות ולחוות את חיי הקיבוץ מקרוב, הנאה אמיתית של חיים בכפר באווירה אותנטית.   לצאת ולגלות מסלולים שונים ברגל, באופניים או אפילו על גבי סוס וכרכרה,  לקראת ערב, לנוח זה לצד לצד זה סביב מדורה, לשוחח לשיר, להינות האחד מהשני. בפשטות  ולהרגיש קרוב לטבע ולכבד אותו.

בין אם אתם מעוניינים  לנפוש במסגרת של טיול עם המשפחה  ובין אם אתם מחפשים פעילות ליום כיף לעובדים במסגרת העבודה – לנו יש את הפתרונות המושלמים לצרכים שלכם, אנו עובדים בשיתוף מלא עם התיירות הכפרית בקיבוצים בעמק הירדן, יקבים ואטרקציות בגליל התחתון,  מקומות מיוחדים בגליל העליון, גלריות ומסעדות כשרות.

יום כיף לעובדים הכולל לינה באמצע שבוע או סוף שבוע הכולל לינה ואטרקציות, או פעילות המשלבת גיבוש חד-יומית, טיולי יומי או טיולי לילי, פעילות ספורט אקסטרים או פעילות חוץ שוברת שגרה, בתוך הקיבוץ או מחוצה לו- שתפו אותנו ברצונות והדרישות שלכם, מהי מסגרת התקציב ואנחנו נשמח לתפור לכם יום כיף או חבילת פעילות לפי מידה ובהתאם לצורך.

חבילות לינה לקבוצות החל מ 440 ש"ח + מע"מ למשתתף

מחירים מיוחדים בימים א-ד

מוזמנים להתקשר על כל שאלה

050-8815115 סוזן בר