סדנאות גיבוש לעובדים – פעילויות גיבוש

סדנאות גיבוש לעובדים ופעילויות גיבוש לעובדים תורמים לחיזוק הקשר בין העובדים , ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של סדנאות גיבוש לעובדים המשתלבים ביום כיף מגבש לעובדים , פעילויות גיבוש מגוונות כגון; סדנת צחוק משחררת , סדנת תיפוף, סדנת הכנת קוקטיילים, סדנאות העצמה וחיזוק , הכול בהתאמה אישית על פי צורכי הארגון.

פעילויות גיבוש לעובדים המשלבות משחקי גיבוש לכל צוות עובדים מהנות ותורמות לחיזוק הקשר בין העובדים.

מחקרים רבים מראים שפעילויות גיבוש ביום גיבוש צוות עובדים תורם רבות להצלחת החברה ומעלה את תפוקת העובדים, ההיכרות של העובדים דרך הגיבוש מהווה פלטפורמה חיובית ויוצרת סביבת עבודה נוחה והעובד מרגיש לויאלי למקום העבודה. פעילויות גיבוש מגוונות המשלבות משחקי גיבוש , סדנאות גיבוש יוצרות גיבוש מושלם לעובדים תוך כדי הנאה מרובה וכייפית.

אצלנו בסוזן בר – כל הכיף ביום אחד! מגוון פעילויות מגבשות לעובדים, גם לצוות עובדים קטן, התוכנית מותאמת אישית לכל ארגון וארגון בהתאם לצרכים והשינויים שהארגון עובר.

אנו עורכים פגישה מקדימה עם מנהלת משאבי האנוש או מנהלת הרווחה ובודקים לעומק את צרכי החברה על מנת להתאים את פעילויות הגיבוש לעובדים על מנת שהיום כיף יהיה אפקטיבי ויעביר את המסרים של החברה/ארגון  יום שיהיה בו שילוב של פאן וגם גיבוש.

במהלך השנה החברה והארגון עוברים תהליכים בהתאם לשינויים שהמשק עובר, לכן יש חברות רבות שקולטות מספר עובדים מסיבי וחשוב להם ליצור סביבת עבודה חיובית וגיבוש העובדים תורם רבות לכך. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של ימי גיבוש המשלבים הנאה והנעה, אנו שמים דגש על צורכי החברה ומשלבים פעילות חווייתית עם דגש על יציאה ממשרדי החברה למרחבי הטבע הפתוח, הנופים המשכרים, סדנאות גיבוש המשלבים פעילות אתגרית וחווייתית.

יער לביא בצפון (בסמוך למחלף גולני) הוא מקום נפלא לערוך בו ימי גיבוש וסדנאות באווירת החופש, ריח האורנים המשכר, השקט הפסטוראלי, הנופים הקסומים בשילוב סדנאות גיבוש, הפעלות ומשחקים משמשים כפלטפורמה לפעילויות חווייתיות המבטיחה הנאה רבה לכל המשתתפים.

אין ספק שסדנאות הגיבוש לעובדים תורמות רבות למקום העבודה בכלל ולעובדים בפרט, העובדים חוזרים מרוצים למפעל או למשרד עם חוויות והיכרות מעמיקה עם העובדים שהפכו לחברים לעבודה , הסדנאות גיבוש תורמות  לעשייה החברתית במקום העבודה, מעצימות את העובדים ומעבירות לעובדים את המסר כי הם שווים ומוערכים על ידי הנהלת החברה ולכן ההשקעה הרבה בתוכן יום בגיבוש מביאה לתוצאות חיוביות.

אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות גיבוש ביום גיבוש לעובדים בכול הארץ!

  • ימי גיבוש המשלבים סדנאות עם יועץ ארגוני
  • משחקים ותחרויות בדגש על פיתוח צוות.
  • כתב חידה עם מגוון משחקים ומשימות מהנות .
  • סדנת גיבוש עם שף והכנת ארוחת הצהרים לכולם.
  • תמונות מתוך יום גיבוש לעובדים
עמק המעיינות

מוזמנים להתקשר על כל שאלה

050-8815115 סוזן בר