ארגון יום כיף לעובדים, ימי גיבוש וכיף לחברות, להניע את העובד!

פתרון יצירתי שנהוג אצל רוב החברות הגדולות בארץ הוא ארגון יום כיף לעובדים , לפחות פעם בשנה או יותר יוצאים העובדים מהמשרד אל חיק הטבע ליום כיף חוויתי ומגבש, מטרתו העיקרית של היום כיף לעובדים נוצר על מנת לשחרר את הלחץ שהעובדים נמצאים בו ביום יום במסגרת העבודה. גיבוש העובדים מהווה פלטפורמה לסביבת עבודה נעימה ותורמת ליחסים בין העובדים וההנהלה, בין העובדים במחלקות השונות.

להלן מאמר מקצועי בנושא טיפים מקצועיים לארגון יום כיף לעובדים,

יש לנו מגוון רחב של פעילויות המתאימות לימי כיף לעובדים כגון:
טיול עובדים בשילוב סדנאות גיבוש, משחקים ותחרויות בין אגפים ומחלקות שונות, פעילות ספורטיבית שמשלבת סנפלינג ונסיעת שטח, פיקניקים ופריסת ארוחות בשטח ועוד.
יום כיף  לחברות וימי כיף לעובדים מצויין כיום כיף מיוחד מאוד , מטרתו בראש ובראשונה לגבש את צוות העובדים בכל הדרגים ולעלות את המוטיבציה  של העובדים ע"י חיבור זה לזה ויצירת פלטפורמה לעבודה משותפת במקום העבודה.

בנוסף יום כיף לעובדים או ימי כיף לחברות , כולל תמיד פעילויות לא שגרתיות ויציאה מחוץ למשרד, יום מלא פעילות כיף וריגוש במרחבים הפתוחים של הטבע, שהמטרתה היא שבירת הרוטינה של העבודות במשרד והפגנה של הערכת העובדים ע"י ההנהלה . על ידי תמיכה ומימון אירוע שכולו כיף ונערך מחוץ למקום העבודה באווירה שונה ומהנה.
והרי מי מאיתנו לא ירגיש את ההבדל בין ישיבה משרדית במשך שעות לנסיעת קרטינג או בילוי בחוף הים? בסופו של דבר עובד שיש לו למה לחכות ושיודע שהחברה נוהגת לתגמל את עובדיה בימי כיף הופך לעירני יותר, שמח יותר , מתקשר יותר טוב עם חבריו לעבודה ובהתאמה נהפך לקשור ומסור למקום העבודה. מכאן שכולם מרוויחים, גם החברה שמקבלת עובד מלא מוטיבציה וגם העובד עצמו שממלא לעצמו את מצברי העניין לפרק זמן.

אנחנו בסוזן בר הפקות אירועים שמים דגש מיוחד על בחירת המקומות המיוחדים של הימי כיף לעובדים, סיורים מקדימים באתרים, שיחות ופגישות עם הספקים, הכרה וראיה מרחבית של האתר מבעוד מועד, מונעים בעיות לוגיסטיות שעלולות להיווצר ביום הכיף, הכי חשוב לנו שהעובדים יהיו מרוצים וייהנו ביום כיף שלהם, חשוב לנו מאוד שכל עובד ועובד ירגיש שהיום כיף נעשה עבורו, מתוך אהבה רבה למקצוע שלנו בפרט והאהבה לאנשים בכלל, מתחייבים אנו ליום כיף מגבש מוצלח ביותר, אנו עובדים עם הספקים האיכותיים ללא פשרות על איכות השירות, הליווי האישי של סוזן  בר מנכ"ל החברה ביום האירוע מחד גיסא והיום כיף לעובדים מאידך גיסא יוצרים הרמוניה  להצלחת היום כיף לעובדים, אין יום כיף לעובדים שלא מסתיים עם הרבה חיבוקים ונשיקות לראיה יעידו על כך עשרות הלקוחות המרוצים שחוזרים שנה אחרי שנה ומצביעים ברגלים.

מוזמנים להתקשר על כל שאלה

050-8815115 סוזן בר